Şirket Profili

Şirket Profili

1979 yılında kurulmuş olan ASVAN firması, aradan geçen 30 yılı aşkın süredir sektöründeki başarılarını ve saygın ismini korumayı başarmış 2008 yılında KORÇELİK A.Ş bünyesine katılmış nadir kuruluşlardan biridir. Faaliyet konularımız aşağıda gösterilmiştir.

Sürgülü vana, yükselen milli sürgülü vana, elastomer sürgülü vana, bıçak sürgülü vana, vantuz, buhar vanası, emniyet ventili vana, aktüatörlü vanalar, redüktörlü vanalar, kanalizasyon vanaları, kondestop vana, diyaframlı vana, çek valf gurubu, küresel vana, su küresi, pislik tutucu, dis klapesi ve krepin, kelebek vana, demontaj vana, tapa vanası, yakıt filtresi, mano metre musluğu, seviye göstergesi, su karıştırma, akış göstergesi, sandık valfi, fırtına vanası, bronz vanalar ve özel ölçülü vanalar yapılmaktadır.

Ürün tasarım ve projelendirme hizmetleri tamamen bilgisayar ortamında gerçekleştirilmek olup üretimin her aşaması konularında uzman personelce denetlenmektedir. Üretim ve müşteri hizmetlerinin yanı sıra ASVAN en üst düzeydeki sosyal tesisleri ile de hem misafirlerine hem çalışanlarına değer ve üstün hizmet vermektedir.

Kelebek vana ve flanş ürünlerde olduğu gibi soft ürünlerde de dirsek atölyesinin bünyede bulunması sonucunda en üstün ürün kalitesi elde edilmek ve en iyi hammade kullanılmaktadır. Her yönden sürekli değişim içinde bulunan ASVAN yeni makine yatırımları yapmaktadır.

Showroomumuz da hemen hemen tüm ürünlerimiz rahat bir atmosfer de değerli konuklarımızın beğenilerine arz edilmektedir. Değerli kuruşunuza faaliyet alanlarımıza giren ihtiyaçları konusunda hizmet vermekten kıvanç duyacağımızı bildirir bizi aramanızı bekler esenlikler dileriz.

Saygılarımızla; ASVAN